Club website maken in 1 overzicht

Een website voor uw club moet u zo weinig mogelijk tijd kosten en makkelijk zijn om te onderhouden.  Tegelijkertijd dient uw website er professioneel en op maat gemaakt er uit zien, passend bij uw club. Met de huisstijl van uw club en de wensen van uw vereniging. Met Onze Club Website bieden wij deze basis. U hoeft alleen de website nog te vullen qua tekst en foto’s, en u kunt live. Binnen twee weken na uw akkoord hebben wij deze basis al voor u staan!

Waarom zou u voor ons kiezen?

  • Werkend op alle apparaten; mobiel, tablet, desktop
  • Uitslagen, standen en nieuws in één helder overzicht
  • Gemakkelijk te beheren, met een helder en overzichtelijk Nederlands systeem
  • Niet alleen voor voetbalclubs, maar ook voor hockeyclubs, basketbalclubs, volleybalclubs etc.
  • Geen extra kosten
  • Snelle levering
  • Snelle responstijden
  • Gratis statistieken*
  • Gratis hosting*

* Bij afname van ons PLUS-pakketResponsive website voor uw voetbalclub, hockeyclub of tennisclub?